Rękaw Reklamowy
poznaj możliwości
Flagi   Flags    Fahnen   Drapeaux  Flaggen   Flagga

Rotator do Beachflagi przygotowany do montażu na ogrodzeniach i płotach
Rotator do Beachflagi przygotowany do użycia z podstawą PCV do parasoli ogrodowych
Namioty szybko-rozkładalne, harmonikowe.
3 x 3 m  lub 3 x 6 m
Różne konfiguracje ścian i wyposażenia

Flagi w ofercie producenta Graffiti-Print

Posiadanie firmy to spora odpowiedzialność zarówno w skali mikro jak i makro. Chcąc wyróżnić się na rynku nie wystarczy dysponować świetnym produktem, trzeba ponadto umieć go wypromować. Nasze flagi firmowe są do tego idealnym środkiem.

Duża impreza, gdzie kolorowe flagi targa wiatr, a wśród nich te firmowe – nie ma możliwości, że nikt nie zauważy. Łopoczące i barwne niemal od razu przyciągają uwagę.

Duży sklep, czy centrum handlowe, a już z daleka klient dostrzega Twoje logo, kiedy na maszcie falują nasze flagi firmowe.

Przygotowane przez nas flagi firmowe są subtelnym i eleganckim nośnikiem reklamowym o wiele cieplej odbieranym niż wyskakujące banery na stronach internetowych. Nawet najbardziej wymagające projekty i najtrudniejsze wzornictwo nie przeszkodzą nam w wypełnieniu misji jaką jest wyposażenie Twojej firmy w nasze flagi.

Niespotykane rozmiary, mała ilość zamówionego nakładu. To dla nas żaden problem. Działając już niemal 25 lat na rynku i produkując flagi firmowe nabyliśmy niezbędne doświadczenie by pomóc Tobie uzyskać jak najlepszy efekt reklamowy.

Zaufały nam już takie marki jak: Allegro, Media Markt, MaltaSki, a także Pedigree, Żubr, Suzuki, Otomoto.pl i Książęce.

Serdecznie zapraszamy do współpracy (na pewno będzie owocna!).