Flagi firmowe
Nie obawiamy się nawet najtrudniejszego wzornictwa, nietypowych rozmiarów, czy małego nakładu. Często nasze doświadczenie służy pomocą dla uzyskania jak najlepszego efektu reklamowego klienta.
Flagi   Flags    Fahnen   Drapeaux  Flaggen   Flagga

Flagi w ofercie producenta Graffiti-Print

Posiadanie firmy to spora odpowiedzialność zarówno w skali mikro jak i makro. Chcąc wyróżnić się na rynku nie wystarczy dysponować świetnym produktem, trzeba ponadto umieć go wypromować. Nasze flagi firmowe są do tego idealnym środkiem.

Duża impreza, gdzie kolorowe flagi targa wiatr, a wśród nich te firmowe – nie ma możliwości, że nikt nie zauważy. Łopoczące i barwne niemal od razu przyciągają uwagę.

Duży sklep, czy centrum handlowe, a już z daleka klient dostrzega Twoje logo, kiedy na maszcie falują nasze flagi firmowe.

Przygotowane przez nas flagi firmowe są subtelnym i eleganckim nośnikiem reklamowym o wiele cieplej odbieranym niż wyskakujące banery na stronach internetowych. Nawet najbardziej wymagające projekty i najtrudniejsze wzornictwo nie przeszkodzą nam w wypełnieniu misji jaką jest wyposażenie Twojej firmy w nasze flagi.

Niespotykane rozmiary, mała ilość zamówionego nakładu. To dla nas żaden problem. Działając już niemal 25 lat na rynku i produkując flagi firmowe nabyliśmy niezbędne doświadczenie by pomóc Tobie uzyskać jak najlepszy efekt reklamowy.

Zaufały nam już takie marki jak: Allegro, Media Markt, MaltaSki, a także Pedigree, Żubr, Suzuki, Otomoto.pl i Książęce.

Serdecznie zapraszamy do współpracy (na pewno będzie owocna!).